Zarejestruj się! Mega Rabaty tylko B2B. Rejestracja lub Logowanie

Zapytanie o wycenę

Nowy koszyk 0

GBIC-106 Moduł SFP GBIC-106, single-mode, 1,25G, Tx:1550 / Rx:1310, LC, 20KM, DDM (TORNADO)

  • Towar z punktami w programie
91,02
brutto
74,00
netto
W magazynie: średnio
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 11
Ilosć musi być nie większa niż 11
szt
Dodano do koszyka
Dodano do Zapytania o wycenę
Możesz dodać kolejne towary do Zapytania o wycenę
Dodano do koszyka
Dodano do Zapytania o wycenę
Sprawdź dostępność w salonie
Wybierz miasto

  • Kod EAN
    5902135310342
  • Wysokość
    0 cm
  • Długość
    0 cm
  • Szerokość
    0 cm
  • Opis towaru
  • Cechy towaru
  • Do pobrania
  • Opinie
  • Dodaj do porównaniaPorównaj
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty
Przejdź do porównywania

Opis towaru

GBIC-106 Moduł SFP GBIC-106, single-mode, 1,25G, Tx:1550 / Rx:1310, LC, 20KM, DDM (TORNADO)

 

Przeznaczenie

Moduł SFP GBIC-106 przeznaczony jest do konwersji sygnału elektrycznego na sygnał optyczny. Dedykowany jest do transmisji po światłowodzie jednomodowym (SM) przy użyciu jednego włókna światłowodowego zakończonego złączem optycznym typu LC.

Zasilanie

3.3VDC
zasilanie z portu SFP

Długość fali

Tx: 1550 nm, Rx: 1310 nm

Typ światłowodu

jednomodowy (SM) – 8.3/125 μm, 8.7/125 μm, 9/125 μm, 10/125 μm

Standardy i protokoły

IEEE 802.3z, 1000Base-FX

Transmisja

1.25 Gb/s, 20 km

Typ złączy optycznych

1 x LC

Gwarancja

2 lata od daty produkcji

Uwagi

- wbudowany układ DDM (układ cyfrowej diagnostyki)
- moduł posiada system blokady zatrzaskowej złącz optycznych
- dla poprawnej komunikacji z drugim urządzeniem należy użyć modułu GBIC-105

 

 

Cechy towaru

  • Podatek VAT
    23,00%
  • Kod EAN
    5902135310342
  • Symbol
    GBIC-106
  • Wysokość
    0 cm
  • Długość
    0 cm
  • Szerokość
    0 cm

Do pobrania

Opinie

Masz ten towar?
Aby dodać opinię i ocenić towar musisz być zalogowany.
star star star star star