Zarejestruj się! Mega Rabaty tylko B2B. Rejestracja lub Logowanie

Zapytanie o wycenę

Nowy koszyk 0
Najczęściej oglądane
  • Cena
    od do
    Brak towarów spełniających kryteria wyszukiwania

Produkt tygodnia

Nie udało się dodać niektórych towarów do koszyka.

Nazwa i kod
W magazynie
Cena brutto
Zmień koszyk
PK-01 Autonomiczny kontroler dostępu z czytnikiem zbliżeniowym

PK-01 Autonomiczny kontroler dostępu z czytnikiem zbliżeniowym

PK-01
PK-01 Autonomiczny kontroler dostępu z czytnikiem zbliżeniowym
UWAGA! Skopiuj kod i wklej go w koszyku: produkt-tygodnia PK-01 Autonomiczny moduł kontroli przejścia Moduł PK-01 służy do elektronicznej kontroli przejścia wszędzie tam, gdzie wygodnie jest skorzystać z tej formy dostępu a nie ma konieczności instalowania rozległego systemu. Możliwość autoryzacji przejścia za pomocą kodu lub kart zbliżeniowych czyni z niego urządzenie bardzo wszechstronne – wystarczy podłączyć zewnętrzne zasilanie 12 V i elektrozworę, aby uzyskać w pełni funkcjonalną konfigurac
UWAGA! Skopiuj kod i wklej go w koszyku: produkt-tygodnia PK-01 Autonomiczny moduł kontroli przejścia Moduł PK-01 służy do elektronicznej kontroli przejścia wszędzie tam, gdzie wygodnie jest skorzystać z tej formy dostępu a nie ma konieczności instalowania rozległego systemu. Możliwość autoryzacji przejścia za pomocą kodu lub kart zbliżeniowych czyni z niego urządzenie bardzo wszechstronne – wystarczy podłączyć zewnętrzne zasilanie 12 V i elektrozworę, aby uzyskać w pełni funkcjonalną konfigurac
Producent
SATEL
W magazynie
jest mało jest mało
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
jest mało

305,04 zł

brutto
Razem (brutto)

305,04

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 1
Ilosć musi być nie większa niż 1
szt
Zmień koszyk
DS-3E0310HP-E Niezarządzalny 8-Portowy 100 Mbps Long-Range Switch PoE

DS-3E0310HP-E Niezarządzalny 8-Portowy 100 Mbps Long-Range Switch PoE

DS-3E0310HP-E
DS-3E0310HP-E Niezarządzalny 8-Portowy 100 Mbps Long-Range Switch PoE
DS-3E0310HP-E Niezarządzalny 8-Portowy 100 Mbps Long-Range Switch PoE Switche DS-3E0310HP-E pracują w warstwie 2, posiadają technologię100 Mbpslong-rangePoE, Posiadają 1× 10/100 Mbpsport Hi-PoE, 7× 10/100 Mbpsportów PoE,2× 10/100/1000Mbpsporty RJ45. Switche posiadają zaawansowaną technologię Hi-PoE/PoE i obsługują tryb Extend Mode, który umożliwia przesyłanie sygnałuna duże odległości do 250 m. Porty 2× 10/100/1000MbpsRJ45 gwarantująmożliwość zastosowania wielu rozwiązań sieciowych. Cechy: 1 × 1
DS-3E0310HP-E Niezarządzalny 8-Portowy 100 Mbps Long-Range Switch PoE Switche DS-3E0310HP-E pracują w warstwie 2, posiadają technologię100 Mbpslong-rangePoE, Posiadają 1× 10/100 Mbpsport Hi-PoE, 7× 10/100 Mbpsportów PoE,2× 10/100/1000Mbpsporty RJ45. Switche posiadają zaawansowaną technologię Hi-PoE/PoE i obsługują tryb Extend Mode, który umożliwia przesyłanie sygnałuna duże odległości do 250 m. Porty 2× 10/100/1000MbpsRJ45 gwarantująmożliwość zastosowania wielu rozwiązań sieciowych. Cechy: 1 × 1
Producent
HIKVISION
Marka
HIKVISION
W magazynie
dużo dużo
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
dużo

709,71 zł

brutto
Razem (brutto)

709,71

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 33
Ilosć musi być nie większa niż 33
szt
Zmień koszyk
GBIC-102 Moduł SFP GBIC-102, multimode, 1,25G, Tx/Rx:1310, LC, 2KM, DDM (TORNADO)

GBIC-102 Moduł SFP GBIC-102, multimode, 1,25G, Tx/Rx:1310, LC, 2KM, DDM (TORNADO)

GBIC-102
GBIC-102 Moduł SFP GBIC-102, multimode, 1,25G, Tx/Rx:1310, LC, 2KM, DDM (TORNADO)
GBIC-102 Moduł SFP GBIC-102, multimode, 1,25G, Tx/Rx:1310, LC, 2KM, DDM (TORNADO) Przeznaczenie Moduł SFP GBIC-102 przeznaczony jest do konwersji sygnału elektrycznego na sygnał optyczny. Dedykowany jest do transmisji po światłowodzie wielomodowym (MM) przy użyciu dwóch włókien światłowodowych zakończonych złączem optycznym typu LC. Zasilanie 3.3VDC zasilanie z portu SFP Długość fali Tx: 1310 nm, Rx: 1310 nm Typ światłowodu wielomodowy (MM) – 50/125 μm, 62,5/125 μm Standardy i protokoły IEEE 802
GBIC-102 Moduł SFP GBIC-102, multimode, 1,25G, Tx/Rx:1310, LC, 2KM, DDM (TORNADO) Przeznaczenie Moduł SFP GBIC-102 przeznaczony jest do konwersji sygnału elektrycznego na sygnał optyczny. Dedykowany jest do transmisji po światłowodzie wielomodowym (MM) przy użyciu dwóch włókien światłowodowych zakończonych złączem optycznym typu LC. Zasilanie 3.3VDC zasilanie z portu SFP Długość fali Tx: 1310 nm, Rx: 1310 nm Typ światłowodu wielomodowy (MM) – 50/125 μm, 62,5/125 μm Standardy i protokoły IEEE 802
Producent
PULSAR
Marka
PULSAR
W magazynie
średnio średnio
Dostępność
Dostępny Od ręki
Czas dostępności
Od ręki
W magazynie:
średnio

66,42 zł

brutto
Razem (brutto)

66,42

Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 8
Ilosć musi być nie większa niż 8
szt
Zmień koszyk
Dodano do koszyka
Dodano do koszyka