Zarejestruj się! Mega Rabaty tylko B2B. Rejestracja lub Logowanie

Zapytanie o wycenę

Nowy koszyk 0

DS-3E0326P-E switch

Przeglądasz ofertę archiwalną
  • Producent
  • Kod EAN
    6954273632694
  • Wysokość
    0 cm
  • Długość
    0 cm
  • Szerokość
    0 cm
  • Opis towaru
  • Cechy towaru
  • Dodaj do porównaniaPorównaj
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty
Przejdź do porównywania

Opis towaru

DS-3E0326P-E switch

Switch PoE (FastEthernt) dedykowany do instalacji IPCCTV, wyposażony w 24 porty PoE/PoE+ FE (do zasilania kamer), 2 port UPLINK GE (1x10/100/1000M), umozliwiajacy transmisję na odległości w trybie "Extend" do 250m.

 

 

Cechy:

  •  Urządzenia zasilane standardem IEEE 802.3at i IEEE 802.3af Power overEthernet (PoE)
  • PoEbudżet mocy 370W
  • 24 porty x10/100Mbps Auto-MDIX PoE
  • Zasilanie 30 W na każdy port PoE
  • Odporność na przepięcia do 4 KV
  • Instalacja typu Plug-and-play
  • 2.75 Mbitspamięć RAM 4K adres
  • Metalowa obudowa

 

Specyfikacja:

Model

DS-3E0326P-E

Porty

Porty sieciowe

26

PoEPort

24,10/100MbpsRJ45ports

UplinkPort

2,1000MComboPort

Standard

Protokoły sieciowe

IEEE802.3,802.3u,802.3x,802.3af,802.3at

Wydajność

Przepustowość

8.8Gbps

Max. szybkość przesyłania

6.55Mpps

Wysoki priorytet portów

1-8

Tryb przesyłania

Store-and-forward

Tabela adresów MAC

4k

FlowControl

IEEE802.3xfullduplex

PoE

PoEStandard

IEEE802.3af,IEEE802.3at

PoEbudżetmocy

370W

Tryb pracy

ExtendOn:250m,10M,CAT5e

ExtendOff:100m

Ogólne

Zasilanie

100-240VAC,50/60Hz

Pobór mocy

≤440W

Zabezpieczeniaprzeciwprzepięciowe

4KV

Temperatura pracy

Temperatura:0-40

Wilgotność

Wilgotność:10%-90%,bezkondensacji

Temperatura przechowywania

Temperatura:-40-70

Środowisko przechowywania

Wilgotność:5%-90%,bezkondensacji

Waga

4.29kg

Wymiary

440mm*285mm*43mm

Akcesoria

SFP moduł (Opcjonalnie)

HK-1.25G-20-1550: 1000M SFP module, TX1550nm/RX1310nm, LC, single-modesingle-fiber, 20km

HK-155M-20-1550: 100M SFP module, TX1550nm/RX1310nm, LC, single-modesingle-fiber, 20km

 

 

Cechy towaru

  • Podatek VAT
    23%
  • Kod EAN
    6954273632694
  • Symbol
    DS-3E0326P-E
  • Wysokość
    0 cm
  • Długość
    0 cm
  • Szerokość
    0 cm

Opinie

Masz ten towar?
Aby dodać opinię i ocenić towar musisz być zalogowany.
star star star star star